Riski Devret ve Büyü...

Hedefimiz yarını güvence altına almak.
Bu güvenceyi kazanmak Yönetilebilir Hizmetler ile çok kolay!

YÖNETİLEBİLİR
FELAKET KURTARMA
HİZMETİ

Yönetilebilir Felaket Kurtarma Hizmeti

Geçmişte yaşanan veya yaşanabilecek felaket senaryoları ile karşılaşılması durumunda felaket kurtarma yönetimi devreye girer. Tabi ki bu yönetimi felaketler yaşanmadan önce gerçek anlamda uygulayıp önlemini alan firmalar, işlerinin kalbi olan verilerini sağlıklı bir şekilde koruma altına alarak, organizasyonlarında herhangi bir aksaklığa izin vermeden başarı ile işlerinin devamlılığını sağlayacaklardır. Aynı zamanda son derece büyük mali zararlardan, onarılması çok zor olan güven ve prestij kayıplarından Firmalarını korumuş olacaklardır.

Günümüzde Kurumlar, Felaket Kurtarma yönetim çözümlerinin, kesinlikle uygulanmasının önemli olduğunun farkındalığı ile ciddi yatırımlar yapmaktadırlar. Çözüm sağlayacak olan firmanın seçimi tam bu aşamada çok önem kazanmaktadır çünkü Felaket yaşanmadan önce alınan önlem ile yapılan yatırım, doğru bir yatırım değilse felaket iki kere ve çok yönlü zarar verir.

Kurumsal katma değer ile üst seviye kesintisiz hizmet Yönetilebilir Felaket Kurtarma Hizmeti ile yedekleme altyapınızın risksiz yönetilmesi ve ilk günden büyük yatırımlar yapmak yerine aylık ödemeler ile operasyonel kaynakların doğru kullanılması sağlanır.

İLETİŞİM

Ekibimiz sizin için hazır. En kısa sürede size geri dönüş sağlayacağız.