Neden Yönetilebilir Hizmetler

Günümüzde verileri yönetmek her ölçekteki işletmenin en önemli ve en karmaşık BT zorluklarından biri haline geldi

Sizler de bu kaygıları taşımıyor musunuz?

Ayrıca felaket gibi beklenmedik durumlar da var. Felaket demişken, Virüsler, Sel baskınları, Deprem, Yangın ve Terör saldırıları. Bir felaket ile karşılaştığınızda, yani o kötü gün geldiğinde yedekten geri dönebilecek misiniz?

Dünya değişiyor. Doğru alt yapıyı kuran firmalar, aynı zamanda Yönetilebilir Hizmetler’e geçerek, Risklerini Devredip, Büyümeyi seçiyorlar.

1-İlk günden yaptığınız toplu ödemeler, bütçeleri etkileyen anlık ve planlanmayan harcamalar sizlere idari zorluklar yaşatıyor.

2-Uzman personellerin sürekliliğini sağlayamıyorsunuz . Bu durumda oluşan eleman sıkıntısı, yerine başlayan personelin adaptasyon süreci, kurumunuzu ciddi şekilde etkiliyor.

2-Üstelik uzman olarak aldığınız kişinin bilgili ve doğru kişi olup olmadığınıdan kolay kolay emin olamıyorsunuz.

3-Altyapı dizaynınız geleceğin ihtiyaçlarını karşılacayak performansa sahip mi? Kaygılısınız.

4-Bakım hizmetlerinizde elinizde sözleşme olsa da yaşanan karmaşalar sizi yoruyor.

5-Detaylı raporlamalar ile sistemi her anlamda gözlemleyemiyorsunuz.

6-Kurumlardaki bütçeler gittikçe daralıp, BT ihtiyaçları ve gereksinimleri artarken; daha az kadro ile daha verimli ve üretken çalışarak aynı zamanda yedekleme, arşiv ve felaket kurtarma gibi rutin işleri devretmeyi artık düşünmelisiniz.

Sizce de zamanı gelmedi mi?

Datacore’un sağlamış olduğu Yönetilebilir Hizmetler ile kurumsal katma değerli üst seviye hizmet sunulurken, altyapıların risksiz yönetilmesi ve ilk günden büyük yatırımlar yapmak yerine aylık ödemeler ile operasyonel kaynakların doğru kullanılması sağlanır.

20 yıl boyunca sahip olduğumuz tüm bilgi birikimimizi yönetilebilir hizmetlere aktararak sizlere güvenli, kesintisiz, sistemli bir iş yaşamı sunuyoruz.

İLETİŞİM

Ekibimiz sizin için hazır. En kısa sürede size geri dönüş sağlayacağız.